About Image
TEKİZ SAC METAL

TARİHÇEMİZ

Tekiz Sac Metal 1984 yılında ....... ..... tarafından kurulmuştur.
Tekiz bağlantı elemanları olarak 2009 yılında başladığımız hizmetimize müşterilerimizin memnuniyeti ve kalite önceliğimiz olarak çıktığımız bu yolda işimize bağlı olarak hizmet verdiğimiz İnşaat & yapı & ve Sanayi sektörlerinde metal üretim sac işleme alanında firmamız olan Tekiz Sac Metal San. Tic. Ltd. Şti. kurarak hizmetimize devam etmekteyiz.

Firmamızda
Çatı Aksesuarları
Oluk
Mahya
Trapez Hatlarımız
Dilme Hatlarımız ile Hizmet gamımızı ve ürün yelpazesini arttırarak Tekiz ailesi olarak müşterilerimize hizmet için her zaman olduğu gibi kaliteli üretimle cevap vermeye hazırız.

Tanıtım Filmi | Tekiz

Şirketimiz ile ilgili bilgilerin yer aldığı şirket tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Vizyonumuz

Firmamız, müşteri ve çalışan memnuniyetini mümkün en üst düzeyde tutup, aynı zamanda sosyal ve çevresel sorumluluklarını yerine getirerek sektörde örnek gösterilir bir firma olmaya devam edecektir. Süreklilik, güvenilirlik ve devamlı gelişimiyle öncü bir firma olduğunu kanıtlayan Tekiz Sac Metal, müşteriyi memnun etmek ve müşteri beklentilerinin ötesine geçmek için ürün, hizmet ve çalışan kalitesiyle fark yaratmaktadır.

Firmamız, ekonomik, ekolojik ve sosyal açıdan sürdürülebilir, küresel olarak rekabet edebilir, güçlü ve istikrarlı bir firma olarak uluslararası pazarda faaliyet göstermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Daimi gelişim anlayışı ile fark yaratan ürünler sunarak, Müşteri odaklı, proaktif ve çözüm üreten yaklaşımı ile tercih edilen iş ortağı olarak, Yeniliğe olan tutkusu ile geleceğe her daim yatırım yaparak, Yetkin insan gücü ile başarı öyküleri yazarak, Sürdürülebilirlik yaklaşımı ve sosyal sorumluluk faaliyetleri ile topluma duyarlı iş anlayışını benimseyerek, Tüm paydaşları için değer yaratmaktadır.

Firmamız değerlerine bağlı kalarak büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Değerlerimiz

Güvenilir
İş ortaklarına verdiği sözü yerine getirerek güvenilir bir paydaş olmaktadır.

Müşteri Odaklı
Farklı talep ve ihtiyaçlar için her zaman çözüm üretmektedir.

Yenilikçi
Geleceğe dair tüm adımlarını cesaret ile atarak yeniliğe yön vermektedir.

Kaliteli
Kaliteli iş anlayışı ile paydaşlarıyla güçlü bağlar kurmaktadır.

Sorumluluk Sahibi
Paydaşlarına, topluma ve çevreye sorumluluğunu yerine getirme gayesini taşımaktadır.